اوبر را می توان به عنوان باشگاهی متشکل از خدمات متنوع و کاربردی تعریف کرد که روزانه هزاران کاربر به این باشگاه اضافه شده و از آنها بهره مند می شوند. علاوه بر خدمات فعال، خدمات دیگری نیز درمرحله آزمایش و راه اندازی هستند که به زودی به صورت رسمی آغاز به فعالیت خواهند کرد. در ادامه مجموعه این خدمات را مرور میکنیم:

اوبر تاکسی: این بخش از مجموعه در حال حاضر فعال است و شما می توانید به راحتی و فقط با نصب اپلیکیشن اوبر از آن استفاده کنید. اوبر تاکسی موجب صرفه جویی در زمان و هزینه ها می شود، با استفاده از این امکان شما می توانید در هر زمان از شبانه روز و در هر نقطه ای از شهر درخواست خودرو دهید و به یک یا چندین مقصد سفر کنید. علاوه بر آن می توانید در بین مسیر توقف نیز داشته باشید. با اوبر تاکسی نگران رانندگی در ترافیک، پیدا کردن جای پارک و احتمال تصادف درون شهری نباشید، از طرفی تمام سفیران اوبر به هنگام ثبت نام، فیلترهای دقیق و جامعی را پشت سرمی گذارند تا کاربران با آرامش خاطر از بابت سلامت خودرو و امنیت اخلاقی راننده، سفر لذت بخشی را تجربه کنند.

اوبر پی: حتما به خاطر دارید در سال های نه چندان دور انجام فعالیت های بانکی تا چه حد وقت گیر و پر زحمت بود. شما برای انجام هر فعالیت مالی می بایست به شعبات بانکی مراجعه کرده و بخش قابل توجهی از زمان ارزشمند خود را صرف می کردید. اوبر پی این مشکل را به طور کامل برطرف کرده است. با استفاده از اوبر پی شما به راحتی می توانید در هر زمان از روز و تنها با اتصال به اینترنت فعالیت های بانکی خود را انجام دهید؛ فعالیت هایی همچون انتقال وجه، استعلام موجودی حساب شخصی، پرداخت قبوض، خرید شارژ موبایل، استعلام و پرداخت خلافی خودرو و ده ها مورد دیگر همگی با اوبر پی امکان پذیر است. اوبر نیز همچون اوبر تاکسی در حال حاضر فعال بوده و قابل استفاده است.

اوباکس: این بخش از خدمات اوبر در حال حاضر وارد مرحله آزمایش شده است و به زودی فعال خواهد شد. با اوباکس شما می توانید به راحتی بسته ها و محموله های ارسالی خود را به دست سفیران بسپارید و زمان با ارزش خود را صرف رفت و آمد به مقصد مربوطه هدر ندهید. محصولات فروشی کسب و کار خود را به دست مشتریان برسانید و یا برای دوستان خود هدیه ارسال کنید. مهم ترین مزیت اوباکس سریع و مقرون به صرفه بودن آن است.

امداد خودرو اوبر: یکی دیگر از خدماتی که به زودی به لیست خدمات فعال اوبر اضافه خواهد شد، امداد خودرو است که با استفاده از آن می توانید درخواست کمک برای تعمیرات خودرو شخصی خود داشته باشید. نیروهای امداد خودرو در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به شما می رسانند.

اوبر فود: از خدمات جالب توجه و هیجان انگیز مجموعه اوبر بخش اوبر فود است که به زودی به لیست خدمات فعال اضافه خواهد شد. هیجان انگیز است به دلیل اینکه شما در هر زمانی از روز می توانید غذای مورد علاقه خود را با دست پخت بهترین آشپزهای شهر میل کنید. برای این کار کافیست پس از نصب اپلیکیشن اوبر، وارد بخش فود شده و با تعیین آدرس و رستوران مورد علاقه خود، غذای مورد علاقه خود را سفارش دهید. سفارش شما سریعا و با بهترین کیفیت پیش روی شماست

اوبر شاپ: درست حدس میزنید! با این بخش از خدمات اوبر که به زودی فعال خواهد شد شما می توانید بر کاناپه خود تکیه داده و همراه با میل نوشیدنی خود، از ویترین فروشگاه های متعدد بازدید کرده و خرید خود را ثبت کنید. پوشاک، لوازم آرایشی بهداشتی، لوازم دکوری منزل و صدها محصول دیگر که در این بخش موجود هستند به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن و البته با قیمتی منصفانه قابل دسترسی است.

دکتر اوبر: از خدمات در حال آزمایش اوبر همین بخش است که با استفاده از آن می توانید از پزشکان مد نظر خود در تخصص های مختلف زمان ویزیت، رزرو کنید مشاوره بگیرید و حتی در مواردی با پزشک به صورت آنلاین مصاحبه داشته و نسخه درمانی دریافت کنید. چه چیزی بهتر از اینکه دیگر زمان و هزینه ای برای رفت و آمد، نوبت گرفتن و تعامل با ده ها نفر صرف نکرده و در منزل خود مشکل جسمانی و یا روحی خود را بررسی و درمان کنید