قوانین استفاده از اپلیکیشن اوبر | تعاریف و شرایط

نوشته شده توسط content در تاریخ س, 07/06/1400 - 17:10

استفاده از یک برنامه یا اپلیکیشن بر پایه اینترنت نیز همانند استفاده از خدمات فیزیکی است که جهت بهره مندی هر چه بهتر و بدون مشکل از خدمات مذکور نیازمند تابعیت از قوانین از پیش تعیین شده و مشخص است که توسط طرفین مورد قبول واقع شده و تایید می شوند.

روش های ارتباط با پشتیبانی اوبر

نوشته شده توسط content در تاریخ س, 06/30/1400 - 15:46

شما به عنوان کاربران مسافر و یا کاربران راننده ممکن است در طول زمان استفاده از اپلیکیشن اوبر مشکلات و یا سوالاتی داشته باشید که نیازمند راهنمایی باشید، سوالات می تواند در هر مرحله مطرح شود؛ سوالاتی راجع به نحوه عملکرد برنامه، ثبت نام در اوبر، ارسال مدارک، روند استفاده، مشکلات پس از درخو

بهترین تاکسی های اینترنتی در ایران

نوشته شده توسط content در تاریخ ی, 06/28/1400 - 18:34

ایده راه اندازی درخواست تاکسی اینترنتی برای اولین بار در آمریکا و توسط کمپ و کالانیک شکل گرفت. داستان کامل اوبر را می توانید در مقاله "سایت اوبر اولین تاکسی اینترنتی" مطالعه کنید. پس از آن شرکت های دیگری در سراسر دنیا سرویس های مشابه را جهت برطرف کردن نیازهای جامعه طراحی و ارائه کردند.

چگونه عضو ناوگان اوبر شویم؟

نوشته شده توسط content در تاریخ پ, 06/18/1400 - 17:13

اوبر به عنوان یکی از برجسته ترین و بهترین سامانه های تاکسی آنلاین در کشور چندین سال است که توجه عده زیادی از مردم را به خود جلب کرده است. اپلیکیشن اوبر ضمن ارائه انواع خدمات ارزشمند برای کاربران خود، زمینه درآمدزایی و اشتغال را نیز فراهم کرده است.

روش های مقابله با کرونا در سفر با اوبر

نوشته شده توسط content در تاریخ س, 06/16/1400 - 15:22

بیماری کووید 19 به عنوان یک بیماری عفونی، در سالهای اخیر در بین تمام کشورهای جهان رایج شده است که عامل آن ویروس کرونا بوده و از طریق ترشحات تنفسی از فرد مبتلا به دیگران منتقل می شود. افراد بسیاری در سراسر جهان درگیر این بیماری شده و حتی افراد بسیاری جان خود را بر سر این بیماری از دست دادند.

ساعت های اوج ترافیک تهران

نوشته شده توسط content در تاریخ چ, 06/10/1400 - 18:25

تهران! شهری که در عین جذابیت و زیبایی های بی شمارش، در بسیاری از آمارها و تحقیقات یکی از پر ترافیک ترین و شلوغ ترین شهرهای جهان معرفی شده است. جمعیت بالا، تمایل به استفاده از اتومبیل شخصی به جای وسایل حمل و نقل عمومی و وجود مکان هایی پرتردد مثل بازار بزرگ تهران از عوامل اصلی ترافیک تهران به حساب می آیند که زندگی را برای ساکنین این شهر سخت کرده است به نحوی که افراد ناچارند برای رسیدن به محل کار یا مقاصد مدنظر خود ساعت ها زمان صرف کنند.

اوبر، اولین تاکسی اینترنتی در دنیا

نوشته شده توسط uberradmin در تاریخ د, 06/08/1400 - 16:51

اوبر، برندی که فعالیت خود را با یک نوآوری و خلاقیت عجیب در دنیای دیجیتال آغاز کرد و امروز یکی از موفق ترین برندهای دنیا در این حوزه است، اولین چیزی که با شنیدن اوبر به ذهن خطور می کند "تاکسی اینترنتی" است، چراکه ایده خارق العاده اوبر همین است؛ اوبر در مدت زمان کوتاهی در زندگی تمام اقشار جامعه نفوذ کرده و توانست به محبوبیت و موفقیت قابل توجهی برسد. در ادامه قصد داریم این برند را به طور کامل معرفی و بررسی کنیم، اینکه این غول بزرگ چطور شکل گرفت؟