نوشته شده توسط content در تاریخ پ, 06/18/1400 - 17:13
عضویت در ناوگان اوبر

اوبر به عنوان یکی از برجسته ترین و بهترین سامانه های تاکسی آنلاین در کشور چندین سال است که توجه عده زیادی از مردم را به خود جلب کرده است. اپلیکیشن اوبر ضمن ارائه انواع خدمات ارزشمند برای کاربران خود، زمینه درآمدزایی و اشتغال را نیز فراهم کرده است. اگر به دنبال فعالیت شخصی و غیر کارمندی هستید، یا به فکر شغل دوم هستید و همینطور اگر تمایل دارید ساعات آزاد خود را مشغول فعالیت و کسب درآمد باشید می توانید در باشگاه ناوگان اوبر عضو شده و از امکانات کم نظیر آن بهره مند شوید. در این مقاله قصد داریم مزایا، شرایط کاری، نحوه ثبت نام و میزان درآمد حدودی فعالیت در اوبر را بررسی کنیم. با ما همراه باشید...!

 

مزایای فعالیت در ناوگان اوبر

اگر عضویت در باشگاه اوبر را انتخاب کنید مطمئنا از مزایای قابل توجهی در حیطه کاری بهره مند خواهید شد؛ در درجه اول ساعات کاری کاملا منعطف بوده و وابسته به اختیار و تصمیم شماست، علاوه بر آن محیط کاری شخصی خود را دارید و در طول ساعات کاری در خودروی شخصی خود هستید نیاز به رفت و آمد به محل کار مشخصی نیست و در عین حال می توانید در بین ساعات کاری به فعالیت شخصی خود نیز رسیدگی کنید چراکه می توانید در قسمت های مختلف شهر فعالیت داشته و به هر سمتی از شهر سفر کنید. درآمد نامحدود و تضمینی نیز یکی دیگر از مزایای قابل توجه در این انتخاب است، فعالیت در اوبر سقف درآمدی ندارد و شما می توانید به میزان دلخواه در این سیستم فعالیت داشته و درآمد کسب کنید. در کنار تمام این موارد برخورداری از خدمات رفاهی کامل و گسترده از امتیازات متمایز فعالیا در اوبر است. چه چیزی بهتر از این؟

شرایط ثبت نام در باشگاه ناوگان اوبر

حال که با مزایای فعالیت در اوبر آشنا شدیم و تصمیم به شروع کار گرفتیم، اولین سوالی که در ذهن شکل می گیرد نحوه عضویت و شرایط ثبت نام است. چگونه در اوبر ثبت نام کنم؟ خبر خوب این است که عضویت در اوبر بدون نیاز به شرایطی پیچیده و کاملا ساده امکان پذیر است، تنها چند دقیقه زمان نیاز دارید تا پس از دانلود اپلیکیشن اوبر راننده به صورت آنلاین اطلاعات خود را تکمیل کرده و مدارک موردنیاز را ارسال کنید، بدون نیاز به مراجعه حضوری. مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در باشگاه ناوگان اوبر را در ادامه مرور می کنیم:

 

مدارک لازم جهت ثبت نام

مدارکی که به هنگان ثبت نام در اوبر باید در اپلیکیشن بارگزاری کنید، عبارت هستند از:

  • تصویر پرسنلی
  • تصویر کارت کلی
  • تصویر گواهی نامه رانندگی
  • تصویر کارت ماشین و
  • بیمه نامه خودرو
نصب اپلیکیشن اوبر

شرایط فعالیت به عنوان راننده اوبر

همان طور که گفته شد فعالیت در بخش ناوگان اوبر به راحتی امکان پذیر است. تنها شرایط لازم، داشتن خودروی مناسب و سالم، همینطور گواهی نامه رانندگی دارای اعتبار می باشد. پس از طی کردن مراحل ثبت نام و ارسال مدارک و تایید آنها توسط تیم پشتیبانی اوبر، اپلیکیشن راننده در گوشی همراه شما فعال شده و می توانید درخواست مسافران مختلف را مشاهده کرده و یکی از آنها را جهت انجام سفر تایید کنید. دو مورد از مهم ترین شرایط مهم در انتخاب شغل، میزان ساعات کاری و میزان درآمد آن شغل است که قبل از آغاز به فعالیت باید مورد بررسی قرار بگیرد که در ادامه قصد داریم این دو فاکتور را در ناوگان اوبر شرح دهیم تا به بخشی از سوالات ذهن شما پاسخ داده باشیم.

 

ساعات کاری رانندگان اوبر

ساعات کاری یکی از فاکتورهای اساسی در انتخاب و انجام شغل روزانه است چراکه شما در زندگی روزانه خود نیاز به برنامه ریزی دقیق دارید تا علاوه بر انجام فعالیت های کاری به سایر فعالیت های خود مثل آموزش، تفریح، خرید و غیره نیز رسیدگی کنید. همین امر یکی از نقاط قوت ناوگان اوبر است؛ به این معنی که شما می توانید در هر ساعت از روز و به هر میزان فعالیت داشته باشید، محدودیت و الزامی برای فعالیت به میزان مشخص وجود ندارد  به عنوان مثال ممکن است شما تمایل به رانندگی در ساعات اوج ترافیک شهر نداشته باشید، در این صورت می توانید زمان استراحت خود را برای این ساعت ها تنظیم کرده و در مابقی ساعات روز فعالیت خود را ادامه دهید.

 

 درآمد رانندگان اوبر

به عنوان فردی که قرار است ساعت ها در سطح شهر فعالیت داشته باشد، سوال در مورد میانگین درآمد رانندگان اوبر کاملا طبیعی و حق مسلم افراد داوطلب برای ثبت نام است. کسب درآمد از سیستم ناوگان اوبر هیچ گونه محدودیت و سقف مشخصی ندارد به این معنی که امکان کسب درآمد تا میزان دلخواه در این سیستم فراهم است. سیستم کاری در ناوگان اوبر به این صورت است که همه عوامل و فاکتورها کاملا به تصمیم و عملکرد خود شما بستگی دارد؛ میزان ساعات کاری، میزان درآمد روزانه یا ماهانه، فعالیت در وعده صبح ظهر یا عصر همگی توسط خود شما تعیین می شود.