نوشته شده توسط content در تاریخ چ, 06/17/1400 - 20:52
دانلود اوبر، نصب اوبر، دانلود برنامه تاکسی آنلاین

 

روزانه برنامه ها و اپلیکیشن های مختلفی طراحی و عرضه می شوند که هرکدام در جهت برآورده کردن نیازی ویژه مورد استفاده قرار می گیرند؛ سرگرمی، برنامه ریزی، خدمات مالی، ویرایش تصویر و ویدئو و درخواست تاکسی و سفارش غذا عملکردهایی از این اپلیکیشن ها هستند که معمولا مورد توجه بیش تری قرار گرفته و به عبارتی محبوب تر هستند. در این بین اگر اپلیکیشنی باشد که نیازهای بیشتری از زندگی روزانه ما را پوشش دهد قطعا از ارزش بالاتری برخوردار است، سوپراپ اسنپ و اپلیکیشن اوبر دو مورد از این نوع برنامه ها هستند که شما با نصب تنها یک اپلیکیشن در تلفن همراه خود به طیف گسترده ای از خدمات آنلاین دسترسی دارید. در این مقاله قصد داریم روش های مختلف دانلود اوبر را معرفی کرده و آموزش دهیم؛ امیدواریم که مراحل نصب این اپلیکیشن مفید و ارزشمند را به راحتی طی کرده و از خدمات متنوع آن بهره مند شوید.

 

  • دانلود اپلیکیشن مسافر اوبر

منظور از اپلیکیشن مسافر همان اپ جامع و کامل است که شما به عنوان کاربر می توانید از خدمات مختلف اوبر مثل تاکسی آنلاین، خدمات مالی، سفارش غذا و سایر خدمات از آن استفاده کنید. در واقع این همان اپلیکیشنی است که بدون آن انجام کارهای روزمره مشکل خواهد شد. برای نصب این اپلیکیشن روش های مختلفی فراهم شده است تا به راحتی بتوانید آن را نصب کنید. در ادامه این روش ها را بررسی می کنیم

نصب اپلیکیشن اوبر

1. دانلود مستقیم

با کلیک بر این گزینه که در حال حاضر فقط برای گوشی های اندرویدی امکان پذیر است، اپلیکیشن به طور خودکار دانلود شده  و پس از آن می بایست با انتخاب گزینه install  آن را بر سیستم اندروید گوشی خود نصب کنید. نسخه IOS این روش نیز در مرحله آزمایش و نهایی شدن است و به زودی لینک دانلود بر روی سایت اوبر قرار خواهد گرفت.

2. دانلود از بازار

 

برنامه‌ی "بازار" یک بستر ارائه‌ دهنده برنامه‌ها، بازی‌های اندرویدی و ویدیو در ایران است که از سوی شرکت آوای همراه هوشمند هزاردستان توسعه یافته و در مالکیت «گروه توسعه فناوری اطلاعات هزاردستان» قرار دارد. برنامه ای امن و جامع که می توانید اپلیکیشن اوبر را از فضای داخلی این برنامه نیز نصب کنید. با کلیک بر گزینه "دانلود از بازار" وارد صفحه اختصاصی این اپلیکیشن در بازار شده و با انتخاب گزینه "نصب از بازار" برنامه را دانلود می کنید. ضمنا در این صفحه می توانید صفحات مختلف اپلیکیشن را همراه با نظراات کاربران و امتیازی که به این برنامه داده شده است را ببینید، حجم برنامه، تعداد دانلودهای پیشین و توضیح مختصری از آن نیز سایر اطلاعات موجود در این صفحه هستند

3. دانلود از مایکت

 مایکت یک فروشگاه اندرویدی ایرانی است که از پاییز سال 90 فعالیت خود را آغاز کرده است و در حال حاضر بیش از ۲۲ هزار توسعه‌دهندهٔ ایرانی و خارجی با مایکت همکاری می‌کنند. مایکت با بیش از ۲۵ میلیون نصب فعال توانسته جایگاه خود را به عنوان یکی از پرطرفدارترین مارکت‌های ایرانی ثابت کند. با کلیک بر گزینه "دانولد از مایکت" وارد این فروشگاه شده و در صفحه اختصاصی اوبر در آن می توانید اپلیکیشن را نصب کنید. در مایکت نیز همانند بازار می توانید قبل از نصب هر برنامه ای، اطلاعاتی مثل امتیاز و نظرات کاربران و غیره را در آن ببینید.

4. دانلود از چارخونه

بازار چارخونه بستری برای ارایه برنامه ها، محتواها و محصولات دیجیتال در فضای مجازی و حوزه دیجیتال می باشد. با استفاده از این این گزینه وارد بازار چارخونه و صفحه ویژه اوبر می شوید که می توانید پس از مطالعه اطلاعات موردنیاز با انتخاب گزینه "دریافت" اپلیکیشن را دانلود کرده و آن را نصب کنید. توجه داشته باشید که بازار چارخونه دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده و استفاده از آن برای نصب اپلیکیشن اوبر از هر لحاظ امن خواهد بود.

  • دانلود اپلیکیشن راننده

 

اپلیکیشن راننده اوبر تنها به منظور استفاده کاربران راننده که قصد عضو شدن در ناوگان اوبر و استفاده از فرصت های بی نظیر آن را دارند طراحی و ارائه شده است. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید بدون محدودیت و در تمام ساعات روز مشغول به فعالیت بوده و درآمدزایی کنید. کار با اپلیکیشن راننده بسیار آسان و کاربردی و همینطور مفید و ارزشمند طراحی شده است. جهت نصب این اپلیکیشن بر روی گوشی تلفن هوشمند خود نیز دو گزینه در اختیار دارید:

  1. دانلود مستقیم

دانلود مستقیم اپلیکیشن راننده اوبر در حال حاضر برای نسخه وب ارائه شده است که با کلیک بر آن، برنامه به صورت خودکار دانلود شده و پس از آن می بایست نسبت به نصب و راه اندازی آن اقدام کنید. 

  1. دانلود از بازار

درست مثل اپلیکیشن کاربر، اپلیکیشن راننده نیز از طریق فروشگاه آنلاین بازار امکان پذیر است، با کلیک بر گزینه دانلود اپلیکیشن راننده اوبر از بازار وارد برنامه و صفحه اختصاصی اوبر شده و با کلیک بر دریافت از بازار می توانید نسخه اندروید اپلیکیشن راننده را دانلود و نصب کنید.

 

  • دانلود نسخه تحت وب اپلیکیشن اوبر

 

با استفاده از این گزینه می توانید اوبر را فارغ از مدل گوشی خود و تنها با دسترسی به اینترنت و مرورگر وب داشته باشید و از امکانات آن بهره مند شوید. با انتخاب این گزینه می توانید بدون وارد شدن به بازاری آنلاین مثل بازار و مایکت و غیره برنامه اوبر را استفاده کنید.