خدمات امدادی اوبر چتر حمایتی بر روی همه رانندگان در سراسر کشور می باشد تا در اسرع وقت امدادرسانی برای خودروی آن ها انجام پذیرد. امداد خودرو اوبر توصیه می کند در نظر داشته باشید اگر خودروی شما بعلت نقص فنی قابل حركت نبوده و يا حركت آن ممكن است باعث بروز خطرات احتمالی شود، در هر زمان از شبانه روز و در هر مکان و در همه نقاط كشور می توانيد با يكی ازشماره های پل ارتباطی مراكز پيام شركت امداد خودرو اوبر تماس حاصل نموده، تا امدادگران شركت به درخواست شما پاسخ داده و در اسرع وقت به کمک شما آمده و اقدام به رفع مشكل و راه اندازی خودروی شما نمايند. در مواردی که امکان تعمیر خودرو در محل وجود نداشته باشد خودروبر اوبر اتومبیل شما را تا نزدیک ترین سرویس دهنده حمل می کند. تعميرات كليه خودروهای توليدی شركت ايران خودرو، پارس خودرو، سایپا و همه برندهای وارداتی توسط نمایندگی های طرف قرارداد با شرکت اوبر انجام می شود.

امداد خودرو در تهران و شهرستان ها

خودروی ما یک ماشین الکترو مکانیکی می باشد. به همین جهت احتمال دارد یک ناهماهنگی بین قطعات داخلی موتور، گیربکس، سیستم کامپیوتری و … خودرو و یا سایر خرابی قطعات ایجاد شود. با عدم هماهنگی قطعات خودرو، وسیله ی نقلیه مابه طور حتم درست کار نخواهد کرد و دچار مشکل خواهد شد. در صورتیکه از این خرابی مطلع باشیم و خودرو خود را غیر اصولی جابجا کنیم خودروی شما خواسته یا ناخواسته موجب خرابی های جدی تری می شود. جهت پیشگیری از این خرابی و خسارت های بیشتر، می توانید با متخصصان امداد خودرو اوبر تماس بگیرید تا با حضور در محل، خودرو را عیب یابی کنند.

امداد خودرو در تهران

مسیرهای منتهی به کلانشهر تهران متعدد و در اکثر جاده ها تعمیرات خودرو وجود ندارد بنابر این، وجود یک اپلیکیشن در گوشی هوشمند شما برای دسترسی به خدمات در مکانهای مختلف تنها راهکار مطمئن خواهد بود. اپلیکیشن اوبر همان راهکار توصیه شده می باشد. کافیست مسیری که در آن قرار دارید را به اطلاع اوبر برسانید تا سریع ترین امدادرسان را خدمت شما گسیل دارد. شما با فعالیت در اوبر امتیاز نیز کسب می کنید. با معرفی اوبر به دیگران مجددا امتیازات بیشتری به حساب کاربری شما اختصاص می یابد. در دفعات بعدی و در سایر خدمات اوبر این امتیازات در قالب تخفیف های ویژه به پاس اعتماد شما تقدیم و لحاظ می گردد.